Nauczanie zakładkowe – NOWOŚĆ

Uczestnicy zapoznają się z metodą odwróconej lekcji, która polega na tworzeniu oraz wykorzystywaniu przez nauczyciela filmów edukacyjnych wykładów multimedialnych wprowadzających do tematu lekcji. Dzięki przygotowanemu materiałowi uczniowie uczą się w domu w swoim tempie oraz w odpowiednim dla siebie czasie. Zajęcia w szkole przeznaczone są na utrwalenie wiadomościi ćwiczenia praktyczne. Tematyka: - etapy oraz zalety metody odwróconej lekcji - przydatne narzędzia online do tworzenia interaktywnych filmów - aplikacja Symbaloo, dzięki której można uporządkować swoje ulubione strony www.

CZAS TRWANIA: 2,5 godz.

CENA ZŁ OD OSOBY: 10 zł.

TERMIN REALIZACJI: po utworzeniu co najmniej 10 osobowej grupy

  • Szkolenia zostaną przeprowadzone w Powiatowym Centrum Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego i Doskonalenia Nauczycieli w Ząbkowicach Śląskich, przy ul. A . Mickiewicza 10, po dokonaniu naboru na poszczególne szkolenia.
  • Zgłoszenia prosimy nadsyłać na formularzu, dostępnym na stronie internetowej: www.centrumporadnictwa.com, e-mailem pod: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub faksem pod numer: 748100329  oraz pocztą.
  • Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o udziale w szkoleniu.