Aplikacje edukacyjne - ćwiczenia interaktywne na każdą lekcję

Celem warsztatu jest zaprezentowanie uczestnikom narzędzia do organizowania zajęć opartych na aktywności i współpracy uczniów. Program LearningApps  umożliwia korzystanie z gotowych gier oraz interaktywnych materiałów edukacyjnych podczas procesu nauczania-uczenia się.  Co najważniejsze nauczyciele mogą wesprzeć proces uczenia się i nauczania poprzez wykorzystanie interaktywnych i multimedialnych modułów i sami tworzyć ćwiczenia interaktywne zgodnie z potrzebami i możliwościami uczniów, do których ćwiczenia będą kierowane, a następnie zachęcić uczniów do współtworzenia zajęć. Doskonały i bezpieczny program dla uczniów.

CZAS TRWANIA: 3 godz.

CENA ZŁ OD OSOBY: 10 zł

TERMIN REALIZACJI: po utworzeniu co najmniej 10 osobowej grupy

  • Szkolenia zostaną przeprowadzone w Powiatowym Centrum Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego i Doskonalenia Nauczycieli w Ząbkowicach Śląskich, przy ul. A . Mickiewicza 10, po dokonaniu naboru na poszczególne szkolenia.
  • Zgłoszenia prosimy nadsyłać na formularzu, dostępnym na stronie internetowej: www.centrumporadnictwa.com, e-mailem pod: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub faksem pod numer: 748100329  oraz pocztą.
  • Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o udziale w szkoleniu.